Dış Dikiz Aynası Tamiri ve Fiyatları & İkitelli Osb, İstanbul 0532 494 41 84

Dış Dikiz Aynası Tamiri ve Fiyatları

Bağcılar Güngören Sanayi bölgesinde hizmet veren firmamız, geniş araç marka yelpazesiyle profesyonel dış dikiz aynası tamiri hizmeti sunmaktadır. Ford, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, DS Automobiles, Fiat, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, KIA, Land Rover, Mazda, Mercedes, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Ssangyong, Toyota, Volkswagen, Volvo gibi markalara özel çözümlerle güvenilir tamirler gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’un yeni ilçelerinden Başakşehir’in Altınşehir, Şahintepe, Kayabaşı, Bahçeşehir 1. Kısım ve 2. Kısım mahalleleri, Güvercintepe, Başakşehir, Başak, Ziya Gökalp ve Şamlar Köyü’ne, İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin birçok iline kargo ile hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında far, plastik tampon, oto kırık ayna, kırık arka stop lambası, kırık yan ayna camı değişimi ve tamiri bulunmaktadır. Kaliteli malzeme ve uzman kadromuzla aracınızın dış görünümünü yeniden kazandırıyoruz.

Bağcılar, Güngören, Başakşehir gibi İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ve Türkiye genelinde araç sahiplerine profesyonel çözümler sunuyoruz. İletişim için 0532 494 41 84 numaralı telefonu arayabilir, aracınızın dış dikiz aynası tamiri için bize başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir